Przygotowane w domu nie tylko będą tanie i smaczne ale i zdrowe! Wkładamy to co lubimy, bez zbędnych ulepszaczy i pijemy na zdrowie!
Na dzbanek wody dodajemy niewielką ilość dodatków, np. 3-4 plastry cytryny lub pomarańczy, ¼ brzoskwini w plasterkach, 1 ogórek gruntowy itp.
Oto kilka propozycji jak najlepiej połączyć smaki:
- arbuz, bazylia
- cytryna, limonka, mięta
- cytryna, truskawki, mięta, szałwia, opcjonalnie łyżka miodu/stewia
- brzoskwinia, cytryna, gałązka mięty
- pomarańcza, grejpfrut (w stosunku 2:1)
- imbir (obrany, pokrojony na cienkie plasterki), łyżka miodu
- ogórek, pomarańcza, kostki lodu (lepiej smakuje)
- zielone jabłko
- malina, cytryna
- ogórek, kostki lodu (lepiej smakuje)
- truskawki, limonka, mięta
- ananas, mięta
- gruszka, limonka, mięta
- arbuz, borówki amerykańskie, cytryna, mięta (opcjonalnie łyżka miodu/stewia)
- jeżyny, szałwia
- cytryna, rozmaryn